Ana Sayfaya Git Kimler Çevrimiçi İletişim Profilim Site Yöneticiler


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
bootstrap carousel by WOWSlider.com v8.7
LiveZilla Live Chat Software
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 1,251
» Son Üye: kaylak06
» Toplam Konular: 358
» Toplam Yorumlar: 502

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 6 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 6 Ziyaretçi

Son Yorumlar
windows 10 1511 AIO Türkç...
Forum: Windows 10
Son Yorum: Ziyaretçi
17-01-2017, Saat: 19:22
» Yorumlar: 1
» Okunma: 1,087
Windows 10 Etkinleştirme ...
Forum: Windows 10
Son Yorum: ERKAN
16-01-2017, Saat: 01:34
» Yorumlar: 34
» Okunma: 89,055
Radyotasyon - Ücretsiz Ra...
Forum: Windows Ofis
Son Yorum: Yavuz Sanar
06-01-2017, Saat: 23:01
» Yorumlar: 0
» Okunma: 37
Fenesoft Çek Takip Progra...
Forum: Windows Ofis
Son Yorum: Yavuz Sanar
06-01-2017, Saat: 23:00
» Yorumlar: 0
» Okunma: 27
Fenesoft Müşteri Hesap Ta...
Forum: Windows Ofis
Son Yorum: Yavuz Sanar
06-01-2017, Saat: 22:59
» Yorumlar: 0
» Okunma: 37
Fenesoft Cari Hesap Takip...
Forum: Windows Ofis
Son Yorum: Yavuz Sanar
06-01-2017, Saat: 22:57
» Yorumlar: 0
» Okunma: 29
Kolay Ön Muhasebe Program...
Forum: Windows Ofis
Son Yorum: Yavuz Sanar
06-01-2017, Saat: 22:55
» Yorumlar: 0
» Okunma: 33
Windows Xp Sp3 İndir Türk...
Forum: Windows XP
Son Yorum: ERKAN
23-12-2016, Saat: 01:32
» Yorumlar: 7
» Okunma: 14,335
Cep telefonu arkaplan wal...
Forum: Android
Son Yorum: Resimci
20-12-2016, Saat: 04:14
» Yorumlar: 0
» Okunma: 43
Windows 10 Pro 64 Bit Tür...
Forum: Windows 10
Son Yorum: guest
14-12-2016, Saat: 13:52
» Yorumlar: 45
» Okunma: 139,800

 
  Radyotasyon - Ücretsiz Radyo Dinleme Programı
Yazar: Yavuz Sanar - 06-01-2017, Saat: 23:01 - Forum: Windows Ofis - Yorum Yok

radyotasyon_screen.png

İnternet üzerinden yayın yapan yüzlerce radyo kanalını bölge ve türlerine göre ayrılmış halde bünyesinde barındıran Radyotasyon, kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile radyo severlerin rahat bir şekilde radyo dinlemesini hedefleyen ücretsiz bir masaüstü programıdır. Sürekli olarak radyo yayın adresleri güncellenir ve radyo sayısı artarken, istenilen radyo kanallarının kullanıcı tarafından rahatlıkla radyo listesine eklenilebilmesi mümkündür.

AAC, AAC+, MP3, WMA, WMV ve HLS formatlarını destekleyen Radyotasyon, bu formatlar da yayın yapan radyo kanallarını kesintisiz dinlemenize olanak tanır. Favori Radyolar ve Radyolar olarak iki ayrı kısımdan oluşan program, tüm radyoların eklendiği ve listelendiği Radyolar bölümünden istenilen radyoların favori radyolara eklenebilmesini sağlayarak kullanıcıların isteğine göre kişisel favori radyolar listesi oluşturmasına imkan verir.

Kolay erişilebilir ve hızlı arama özelliği ile yüzlerce radyo arasından radyo adı, bölge veya tür kriterlerine göre arama yapabilir, bölge kriteri altında yer alan yerli ve yabancı, tür kriteri altında ise 70s/80s/90s, Arabesk, Dini, Genel, Haber, Jazz, Klasik, Nostalji, Pop, Rap, Rock, Slow, Spor, TSM, Türkü seçeneklerine göre radyoları listeleyebilirsiniz.

Amacı itibariyle uzun süre çalışmasına uygun olarak algoritma uygulanmış, aktif kullanım dışında ekran üzerinde kapladığı alanı küçültebilmek adına Portatif Görünüm özelliği eklenmiştir. Portatif Görünüm ve Tam Görünüm arasında kolaylıkla geçiş yaparak programı esnek bir biçimde kullanabilirsiniz.

RDS (Radio Data System) sistemini aktif kullanan radyo yayınlarında radyo dinlenirken radyoda çalan şarkı bilgileri (RDS), Radyotasyon tarafından algılanarak kullanıcıya görüntülenme, kopyalama ve Google ile arama aşamalarında kullanılabilir. Kullanıcıların isteğine göre değiştirilebilen diğer tüm özellikler Ayarlar penceresinde bulunmaktadır.

Programın üretici sayfası : http://www.fenesoft.com/yazilim/radyotasyon/

Programın indirme adresi : http://www.fenesoft.com/indir/?yazilim=radyotasyon

Bu konuyu yazdır

  Fenesoft Çek Takip Programı
Yazar: Yavuz Sanar - 06-01-2017, Saat: 23:00 - Forum: Windows Ofis - Yorum Yok

cek-takip.jpg

Fenesoft Çek Takip programı, firma ve müşteri çeklerinizi bilgisayar ortamında takip etmenizi sağlayan bir çek takip yazılımıdır. Firmalara kestiğiniz çekleri, programa; verilen çek işlemi olarak, müşterilerinizden aldığınız çekleri; alınan çek işlemi olarak kaydederek tüm çeklerinizi vade tarihi sırasına göre arşivleyebilirsiniz. Programa kaydettiğiniz çeklerin vade takibi otomatikmen sağlanırken, vade günü gelen çeklerin raporu tek tuşla oluşturulabilir. Çek raporları menüsü ile alınan veya verilen çeklerden portföyde olan, tahsil edilen, cirolanan ve iade alınan çeklerin raporunu tarih aralıkları ile listeleyebilir ve Excel, Word, Yazıcı seçeneklerinden birine çıktı olarak alabilirsiniz. Listeleme süzgecini kullanarak çeklerinizi durum, vade tarih aralığı, çek numarası, belgedeki ünvan ve banka adı bazında dilediğiniz kriterlere göre raporlayabilirsiniz. Fenesoft çek takip programı, firma ve müşteri çeklerinin vade tarihlerini düzenli bir şekilde takip etmek isteyen şirketler için ideal bir programdır.

Programın Özellikleri:

Müşteri ve Firma Çek Kaydı

Çek Hareketleri Raporlama

Otomatik Yedekleme

Otomatik Vade Hatırlatma

Şifreleme Özelliği ile Veri Koruma

Programın üretici sayfası : http://www.fenesoft.com/yazilim/cek-takip/

Programın indirme adresi : http://www.fenesoft.com/indir/?yazilim=cek-takip

Bu konuyu yazdır

  Fenesoft Müşteri Hesap Takip Programı
Yazar: Yavuz Sanar - 06-01-2017, Saat: 22:59 - Forum: Windows Ofis - Yorum Yok

musteri-hesap-takip.jpg

FENESOFT Müşteri Hesap Takip Programı ile müşteri hesaplarını ön muhasebe şeklinde kolayca takip edebilirsiniz. Müşteri hareketlerini borç-alacak şeklinde programa kaydederek borçlu olan ve alacaklı olan müşterilerinizin hesabını rahatça izleyebilirsiniz. Müşteri hesap raporları ile müşterilere ait hareketleri inceleyebilir ve dilediginiz kritere göre sorgulayarak yazıcıdan dökümünü alabilirsiniz. Dilerseniz ödeme günü gelen tüm borçlu veya alacaklı müşterilerin dökümünü bir tuşa basarak alabilirsiniz. Müşterilerinizin borç-alacak hesaplarını kolayca tutmak istiyorsanız bu program tam size göre.

Programın üretici sayfası : http://www.fenesoft.com/yazilim/musteri-hesap-takip/

Programın indirme adresi : http://www.fenesoft.com/indir/?yazilim=m...esap-takip

Bu konuyu yazdır

  Fenesoft Cari Hesap Takip Programı
Yazar: Yavuz Sanar - 06-01-2017, Saat: 22:57 - Forum: Windows Ofis - Yorum Yok

carihesaptakip.jpg

FENESOFT Kolay Cari Hesap Takip Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura, Alış, Satış (Peşin-Taksitli) hesaplarını kolay bir şekilde hiç kafanız karışmadan takip edebileceğiniz ön muhasebe programıdır. Cari hesap takip özelliği ile alış yaptığınız firmaların ve satış yaptıgınız müşterilerinizin borç-alacak hesaplarının takibini yapabilir, dilediginiz zaman hesap ekstresi alarak tüm hareketleri inceleyebilirsiniz. Programda cari hareketleri Alış, Satış, Ödeme ve Tahsilat işlemlerinden oluşarak ürün alışı yaptığınız zaman satın aldığınız ürünler programda kasa hesabınızdan tutarı düşülür ve stoklarınıza giriş yapılır, ürün satışı yaptıgınız zaman satış tutarı kasanıza giriş ve stoklarınızdan çıkış gerçekleşir. Cari hesaplara uyguladığınız ödeme ve tahsilat işlemleri sonucu makbuz yazdırabilirsiniz. Programın taksitli satış özelliği ile müşterilerinize taksit satış ve taksit takibi yapabilir ve taksit ödeme günü gelenleri program size ekranda yanıp sönen bir mektup ile bilgi verir. Tüm cari hesap hareketlerini detaylı olarak rapor alabilir, yazıcı, Excel ve Word e çıktı verebilirsiniz. Kısacası şirketinizin cari, kasa, stok, alış, satış, fatura hesaplarını defterde tutmak yerine bilgisayar ortamında güvenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz için ideal bir program.*

Özellikleri

Cari Hesap Takibi
Kasa Takibi
Stok Takibi
Fatura Yazdırma
Alış-Satış-Ödeme-Tahsilat Takibi
Peşin Satış
Taksitli Satış
Taksit Takibi
Detaylı Raporlama
Otomatik yedekleme
Şifreleme özelliği ile veri koruma

Programın üretici sayfası : http://www.fenesoft.com/yazilim/cari-hesap-takip/

Programın indirme adresi : http://www.fenesoft.com/indir/?yazilim=cari-hesap-takip

Bu konuyu yazdır

  Kolay Ön Muhasebe Programı
Yazar: Yavuz Sanar - 06-01-2017, Saat: 22:55 - Forum: Windows Ofis - Yorum Yok

onmuhasebepro-30.jpg
Fenesoft Ön Muhasebe Pro 'yu kullanarak firmanızın ön muhasebesini kolaylıkla tutabilirsiniz. Program; stok, cari, kasa, fatura, irsaliye, çek, senet, taksitli satış, banka, teklif, sipariş, ajanda, hatırlatma, raporlama modüllerinden oluşmaktadır. Çoklu şirket hesabı takip etme, kullanıcı yetkilendirme ve kusursuz bir yedekleme sistemine sahip olan Ön Muhasebe Pro, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için ideal bir ön muhasebe programıdır. Ön Muhasebe Pro, tüm ticari işletmelerin cari hesap (borç-alacak takibi), stok takibi, fatura ve irsaliye işlemleri, çek ve senet vade takibi, kasa hesaplarının takibi, banka hesaplarının takibi, personel hesaplarının takibi, tekliflerin hazırlanması ve siparişlerin takibi için rahatlıkla kullanılabilir.

Cari Hesap Modülü : Müşteri (Alıcı) ve Firmalara (Satıcı) ait borç-alacak hesaplarının tutulduğu modüldür. Alış ve ödeme işlemleri cari hesabı borçlandırırken, satış ve ödeme işlemleri alacaklandırır. Her cari hareketi cari hesaba tarih sırasına göre kaydedilir ve hesap ekstresinde listelenir. Cari hesaba kaydedilen alış işlemi sonucu belge ve makbuz, ödeme işlemi sonucu tediye makbuzu, satış işlemi için satış faturası ve tahsilat işlemi için tahsilat makbuzu yazdırılabilir. Cari hesaba işlenebilen hareketler şunlardır; Peşin Alış, Vadeli Alış, Taksitli Alış, Alıştan İade, Peşin Satış, Vadeli Satış, Taksitli Satış, Satıştan İade, Ödeme ve Tahsilat (Nakit, Kredi Kartı, Havale/Eft yöntemleriyle), Borç fişi, Alacak Fişi, Alınan Çek, Verilen Çek, Alınan Senet, Verilen Senet, Alınan Teklif, Verilen Teklif, Alınan Sipariş, Verilen Sipariş işlemleri.

Kasa Modülü : İşletmenin para ile ifade edilen tüm hesap hareketlerinin tutulduğu modüldür. Cari Hesap modülü ile etkileşimli çalışarak, cariden yapılan tahsilatın otomatikmen ilgili kasaya yanmasımasını sağlar. Manuel olarakta kasaya para girişi, para çıkışı ve kasalar arası virman hareketi girmek mümkündür. Gelir ve gider bazında tüm parasal işlemlerin listesi kasa hareket raporu alınarak incelenebilir.

Stok Modülü : İşletmenin mal mevcudu kayıtlarının tutulduğu, cari hesaba ait alış ve satış işlemleri ile etkileşimli çalışan modüldür. Cariden alınan mala ait faturanın kaydedilmesi ile otomatikmen faturada belirtilen malların miktarlara mal mevcuduna işlenir. Aynı şekilde cariye satış işlemi gerçekleştiğinde faturada beyan edilen mal miktarı otomatikmen stoktan düşülür. Stok kartına barkod kaydı yapılarak barkod cihazı ile entegre çalışmanız mümkündür. Anlık olarak stoktaki mal mevcudunun listesi Excel, Word veya yazıcıya döküm alınabilir.

Fatura ve İrsaliye Modülü : Cari hesaba kaydedilen alış ve satış işlemlerine entegre olarak çalışan fatura ve irsaliye modülü, alış ve satış işlemi sonucu tek tuşla fatura ve irsaliye yazdırmanızı sağlar. Matbaadan işletmenize özel olarak bastırmış olduğunuz fatura veya irsaliyeye göre dizayn çıktısı hazırlamak mümkündür.

Çek Modülü : Alınan çekler ile verilen çeklerin kaydedildiği, vade takibinin hatırlatma sistemi ile sağlandığı ve çek raporlarının alındığı modüldür. Cari hesap modülü ile etkileşimli çalışarak, çekin kaydedilmesi ile birlikte otomatikmen cari hesaba alınan çekin tutarını alacaklandırır, verilen çekin tutarını ise borçlandırır. Çek listelerini kategoriler halinde istediğiniz tarih aralığına göre Excel, Word veya yazıcıya döküm alabilirsiniz.

Senet Modülü : Alınan senetler ve verilen senetlerin işlendiği ve senetlerin vade tarihi takibinin hatırlatma sistemi ile sağlandığı ve borç senetlerinin basıldığı modülüdür. Cari hesap modülü ile etkileşimli çalışarak, senedin kaydedilmesi ile birlikte otomatikmen cari hesap hareketine ister hemen, ister tahsil edildiğinde yansıtmak mümkündür. Müşterilerinizin borçlarına ilişkin senetleri oluşturarak yazıcıdan çıktı alabilir ve kıymetli evrak vasfında kullanabilirsiniz.

Teklif Modülü : Müşterilere satış öncesi sunulan mal veya hizmetin fiyatlandırma ve özel şartlarla birlikte sunulduğu teklif formlarının oluşturulduğu ve arşivlendiği modüldür. Sunulan teklifin müşteri tarafından kabul görmesi ile tek tuşla teklifi satış faturasına çevirebilirsiniz.

Sipariş Modülü : Müşteriden alınan siparişlerin çeşitli ek notlar ile birlikte kaydedildiği ve temin aşaması sonrasına kadar arşivlendiği takip modülüdür. Kaydedilen sipariş tamamlandıktan sonra tek tuş ile kolayca satış faturasına dönüştürülür ve ayrıca satış faturası oluşturma zahmetinden kurtulursunuz. Tarih aralıkları bazında alınan siparişlerin listesini Excel, Word veya yazıcıya çıktı alabilirsiniz.

Banka Modülü : İşletmenin banka hesaplarını tanımlandığı ve banka hesaplarında oluşan para hareketlerinin kaydedilerek takip edildiği modüldür. Bankaya yatırılan para, çekilen para ve banka hesapları arası virman işlemlerinin tarih aralıkları bazında raporunu kolayca alabilirsiniz.

Personel Modülü : İşletme çalışanlarının maaş tahakkuklarının yapılandığı ve maaş/avans ödemelerinin kaydedilerek alacak durumlarının takip ediliği modüldür. Personel hesap ekstresi alarak personele yapılan tüm ödemelerin listesi alınabilir ve hesap mutabakatı kolayca yapılabilir.

Ajanda Modülü : İşletmenin ticaret notları veya çeşitli özel bilgilerinin tarihsel bazda arşivlendiği defter modülüdür.

Hatırlatma Modülü : Ticaret işlemlerine ait borç-alacak hareketlerinin otomatikmen hatırlatıldığı ve manuel olarak istenilen tarihe hatırlatma notlarının kaydedildiği modüldür.

Raporlama Modülü : Program içerisindeki tüm modüllere ilişkin raporların yer aldığı raporlama menüsüdür. İçerdiği raporlar şunlardır ;

Cari Mizan Raporu
Cari Hareket Raporu
Kasa Hareket Raporu
Stok Durum Raporu
Stok Hareket Raporu
Stok Sermaye Raporu
Kdv Raporu (Özet, Detaylı)
Taksit Takip Raporu
Vadeli Alış ve Satış Raporu

Programı ücretsiz indirebileceğiniz adres : http://www.fenesoft.com/downloads/onmuhasebepro.exe

Bu konuyu yazdır

  Cep telefonu arkaplan wallpaperler 2016
Yazar: Resimci - 20-12-2016, Saat: 04:14 - Forum: Android - Yorum Yok

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.png 6.png 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg


14.jpg 15.png 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.png 24.jpg 25.jpg

Bu konuyu yazdır

  Epic Pen İndir - Bilgisayar Ekranında Çizim Programı
Yazar: serdar1212 - 10-12-2016, Saat: 20:04 - Forum: Dosya Paylaşım - Yorum Yok

Epic Pen ile bilgisayar ekranınızın üzerinde çizim yapabilirsiniz.  Açık olan bir program veya belge üzerinde çizim yaparak ekran resmi alabilirsiniz.
http://www.indir.vip/epic-pen-indir-bilg...grami.html

Epic-Pen.png

Bu konuyu yazdır

  7-Data Card Recovery İndir - Hafıza Kartından Dosya Kurtarma Programı
Yazar: serdar1212 - 01-12-2016, Saat: 22:39 - Forum: Dosya Paylaşım - Yorum Yok

Artık hayatımızda hafıza kartlarının ve flash belleklerin yeri dahada önem kazanıyor. Bunlar bizim hayatımızdaki işimize yarayacak olan dosyalarımızı, filmlerimizi, müziklerimizi, fotoğraflarımızı taşımak ve muhafaza etmek için ne kadar yardımcı olsalar da teknolojik ürün adı üstünde "ya bozulurda bir daha içindeki bilgilerime ulaşamazsam" diye sorduruyor bizlere.
İşte tam bu zamanda bizlerin yardımına 7-Data Card Recovery yetişiyor. Bu program sayesinde Biçimlendirilmiş veya Hafıza Kartında bulunan dosyalarımızın başına bir iş gelsede kurtarabileceğimiz bir seçenek sunuyor. Hafıza kartlarımızda ve flash belleklerimizde oluşan hataları gidermesine yardımcı olan bu program basit ve kullanışlı arayüzü ile bizleri gayet tatmin ediyor diyebilirim.
Tamda bu devirde kendi kendine bozulan hafıza kartlarına ilaç gibi bir yardım desek yeridir. 7-Data Card Recovery sayesinde biçimlendirilmiş, içerisinden dosya silinmiş veya hasarlı hafıza kartlarından verilerinizi kurtarabilirsiniz.
http://www.indir.vip/7-data-card-recover...grami.html

Bu konuyu yazdır

  Wondershare AllMyTube full indir - youtube video indirme
Yazar: Programci - 16-11-2016, Saat: 07:00 - Forum: Ses ve Video - Yorum Yok

1479238696_wondershare-allmytube.png
 
Wondershare AllMyTube full indir - youtube video indirme

Wondershare AllMyTube Full indir   Youtube, DailyMotion, Faceook, Vimeo ve benzeri 1.000'den fazla video paylaşım sitesinden video indirtebilen süper bir yazılımdır. Wondershare AllMyTube ile ilk yapmanız gereken, video linkini programa girip. Daha sonra indirilecek kaliteyi belirliyorsunuz ve en güzeli de bu 1080p video desteği de bulunuyor belirtmek isterim. İndirilecek videoyu isterseniz diğer video formatlarına veya ses formatlarına dönüştürülebiliyor.
 
Wondershare AllMyTube  indirme linkleri
https://yadi.sk/d/tzitEde7yhQXP
http://www.programcini.com/1514-wondersh...indir.html
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...XHduc3liDV
https://mega.nz/#!L1ojmJSY!w1fxmXG8YzAHZ...1jzHFc3eI4

Bu konuyu yazdır

  SketchUp Pro 2017 full indir - 3d modelleme programı
Yazar: Programci - 16-11-2016, Saat: 06:58 - Forum: Görsel Yazılım - Yorum Yok

1479237124_sketchup-pro-2017-17.0.18899.png
 
SketchUp Pro 2017 full indir - 3d modelleme programı

SketchUp Pro 2017 full indir SketchUp Pro 2017 17.0.18899 x64 bit, 3D modelleme özelliği ile mükemmel bir programdır ve bir çok özel araçları ile SketchUp Pro 2017<br style="box-sizing: border-box; color: rgb(51, 51, 51); font-family: "/> tam çizim ve modelleme imkanı sunuyor,bir çok projenizde dilediğiniz modeli çizimi SketchUp Pro 2017 ile tasarlayarak<br style="box-sizing: border-box; color: rgb(51, 51, 51); font-family: "/> işinizi  ve çizimlerinizi hızlandırabileceğiniz kaliteli yazılımlardan biri. 
 
 
SketchUp Pro 64 bit indirme linkleri
https://cloud.mail.ru/public/9ffe/zFNwvWnC5
https://yadi.sk/d/KnhCoNCgyhJXU
http://www.programcini.com/1513-sketchup...indir.html
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...mwPJguXL1V

Bu konuyu yazdır