Battlefield 1 Çıkış Tarihi Ve Tanıtım Yayınlandı

1 2 3 4 5 6 7
javascript slider by WOWSlider.com v9.0

Şuan Tarih: 21-06-2021, Saat: 06:10
Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield 1 Çıkış Tarihi Ve Tanıtım Yayınlandı
#1
Battlefield 1, EA Digital Illusions CE tarafından geliştirilen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. I. Dünya Savaşı'nı konu almaktadır.


EA Play konferansındaki şüphesiz en merak edilen oyun olan Battlefield 1 için yeni bir video yayınlandı. İşte merakla beklenen Battlefield 1 için yayınlanan yeni video!


[Resim: bf1.jpg]
EA Play etkinliğinin sonuna geldik ve hepimizin merakla beklediğiBattlefiled 1 sunumu başladı. İlk olarak Battlefield tarihine kısaca değinen geliştirici ekip, daha sonra ise oyun içerisinde yer alan hikaye modu için yeni bir videoyu bizlerle buluşturdu.

Etkinlik öncesinde kısa videolar ile bizleri heyecanlandıran ekip, yayınladıkları video ile hikaye modunun yanı sıra çoklu oyuncu modu da gözler önüne serdi.


[Resim: bf11.jpg]Yıkımlardaki özlem sona eriyor

DICE tarafından geliştirilmeye devam edilen ve Electronic Arts firmasının yayımcılığını üstlendiği yapıt, yeni videosu ile bizlerden tam not almayı başardı.I. Dünya Savaşı’nı bire bir yansıtmayı başaran ekip, Bad Company 2 yapıtındaki özlediğimiz yıkım detaylarını tekrar bizlere sunacak gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra modellenen araç ve silahlardan da tam not alanBattlefield 1, beklediği ilgiyi alıyor.Türkçe alt yazı seçeneği ile piyasada yer alacak olan Battlefield 1, 23 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilmeye devam ediliyor.AŞAGIDAKİ İMZANIN SAHİBİ OLAN ÜYEMİZ Anket ERKAN
[Resim: facebook.jpg] [Resim: pinterest.jpg][Resim: instagram.jpg] [Resim: twitter.jpg][Resim: youtube.jpg]
Teşekkür Edenler:
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Şuan Bu Sayfayı Okuyan Kullanıcılar: 1 Ziyaretçi