Microsoft internet Explorer'ı Kaldırıyor

1 2 3 4 5 6 7
javascript slider by WOWSlider.com v9.0

Şuan Tarih: 04-03-2024, Saat: 04:47
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microsoft internet Explorer'ı Kaldırıyor
#1
Microsoft internet Explorer'ı Kaldırıyor ve Edge'e geçiyor
[Resim: internet-Explorer-windows-10-dan-kaldiriliyor.png]


Microsoft, 25 yıllık Internet Explorer web tarayıcısını nihayet gelecek yıl bırakacak ve böylece tüm dikkatini Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcısına odaklayabilecektir .


Microsoft, web sitesindeki bir blog gönderisinde , "15 Haziran 2022'de Windows 10'un belirli sürümleri için Internet Explorer 11 masaüstü uygulamasının kullanımdan kaldırılacağını ve destek dışı kalacağını" belirtmektedir. Windows 10'un bu belirli sürümleri, uzun vadeli bir hizmet sözleşmesi olmayanlar gibi görünmektedir ve bunlar, her seferinde yıllarca tutarlı ve uyumlu bir sisteme ihtiyaç duyan birçok ticari ve endüstriyel müşteri arasında popülerdir.

Görünüşe göre, son yıllarda Internet Explorer'ı canlı tutan şey, bazı eski, eski web sitelerinin yalnızca Internet Explorer kullanılarak görüntülenebilmesiydi. Ancak Microsoft Edge, yerleşik "Internet Explorer modu" sayesinde bu siteleri gayet iyi görüntüleyebildiğine göre, Internet Explorer'ı desteklemeye devam etmek için hiçbir neden yok.

Microsoft Edge nasıl kullanılır
Biz nasıl bulacağını göstereceğiz iyi VPN ihtiyaçlarınız için
Biz bir listesini bir araya getirdik  iyi anonim tarayıcılar  etrafında
Bu duyurunun en büyük yararlanıcıları, Microsoft'un duyurularında süregelen bir sorun olarak kabul ettiği gibi, artık yaşlanan ve giderek uyumsuz hale gelen Internet Explorer'ı desteklemeye yönelik web sitelerini kodlamak zorunda kalmayan web geliştiricileri olacak.AŞAGIDAKİ İMZANIN SAHİBİ OLAN ÜYEMİZ Anket ERKAN
[Resim: facebook.jpg] [Resim: pinterest.jpg][Resim: instagram.jpg] [Resim: twitter.jpg][Resim: youtube.jpg]
Teşekkür Edenler:
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Şuan Bu Sayfayı Okuyan Kullanıcılar: 1 Ziyaretçi