Windows 10 Klavyeniz veya Fareniz Çalışmıyorsa Ne Yapmalısınız

1 2 3 4 5 6 7
javascript slider by WOWSlider.com v9.0

Şuan Tarih: 15-08-2022, Saat: 17:05
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 Klavyeniz veya Fareniz Çalışmıyorsa Ne Yapmalısınız
#1
[Resim: windows-10-klavyeniz-veya-fareniz-%C3%A7...isiniz.jpg]

Klavye ve fare arızaları, özellikle düzenli kullanımda Bile Bozulma Riski Oluyor. Klavyeniz veya fareniz Windows 10 bilgisayarınızda çalışmayı durdurduysa, sorunu çözmek için uygulayabileceğiniz birkaç adımı burada bulabilirsiniz.

Donanımınızı Kontrol Edin

Tüm cihaz bağlantılarınızı dikkatlice kontrol ederek başlayın. Klavyeniz veya fareniz doğru şekilde takılmışsa, bunları başka bir USB bağlantı noktasına geçirmeyi deneyin. Dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız, klavyenizi veya farenizi yanlışlıkla üstteki işlev tuşlarını kullanarak devre dışı bırakmadığınızdan emin olun.

Kablosuz bir klavyeniz veya fareniz varsa, pillerin düzgün çalışması için yeterli şarjı olup olmadığını kontrol edin. Sorunun donanımın kendisinde olmadığını iki kez kontrol etmek için kablolu bir alternatife geçin.
Son olarak, klavyenizi veya farenizi farklı bir bilgisayarda deneyin veya alternatif bir klavye veya fare deneyin. Her iki durumda da, klavyeniz veya fareniz çalışırsa (veya bunun yerine alternatifler çalışırsa), sorunun PC'nizde olduğunu varsayabilirsiniz.AŞAGIDAKİ İMZANIN SAHİBİ OLAN ÜYEMİZ Anket ERKAN
[Resim: facebook.jpg] [Resim: pinterest.jpg][Resim: instagram.jpg] [Resim: twitter.jpg][Resim: youtube.jpg]
Teşekkür Edenler:
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Şuan Bu Sayfayı Okuyan Kullanıcılar: 1 Ziyaretçi